Dezinfekcia vozidiel

Dezinfikovanie interiéru vozidiel

vozidlá

V čom spočíva dezinfekcia vozidla

Dezinfikovanie interiéru vozidla za pomoci ozónu je najúčinnejším spôsobom ako zbaviť interiér vozidla nepríjemného zápachu. Takisto však ide o skvelý spôsob, akým zneškodniť vytvorené mikróby a baktérie. Ozón ako prírodné činidlo disponuje jedinečnými dezinfekčnými vlastnosťami.

Osobné, nákladné autá, autobusy či vlaky. Dopravné prostriedky sú pre škodlivé baktérie doslova živnou pôdou. Okrem bežných baktérií je riziko pôsobenia patogénov spôsobené aj činnosťou klimatizácie. Klimatizácia, zmenou teploty a vlhkosti v potrubnom systéme, vytvára podmienky pre tvorbu baktérií a mikróbov. Nepríjemný zápach vychádzajúci z potrubia klimatizácie dokáže byť poriadne dráždivý. Dezinfekcia klimatizácie ozónom zaručí zničenie až 99,9 % baktérií a elimináciu nepríjemného zápachu vlhkosti, cigaretového dymu či zápachu zo zvierat.

Dezinfekcia ozónom v dopravnom prostriedku prebieha v uzatvorenom interiéri. Podmienkou je, aby pri dezinfekcii vzduch cirkuloval iba vo vnútri vozidla. Preto je potrebné, aby bolo vetranie nastavené na vnútorný okruh. Generátor sa umiestni do auta, zapne a po určitom čase sa generátor vypne. Auto necháme vyvetrať a môžeme pokračovať v komfortnej jazde. Po dezinfekcii vozidla odporúčame výmenu peľového filtra pre zaručené odstránenie pachu z klimatizácie.

oblasť pôsobenia

Súkromný sektor okres Malacky, Bratislava, Skalica, Senica a Myjava. Obchodný sektor celá SR

telefón

0949 703 109

e-mail

info@ozoncleaning.sk