Profesionálne tepovanie

Zažiarte čistotou a novým vzhľadom… 

Tepovanie

Profesionálne tepovanie

Hĺbkové čistenie, tepovanie niektorých materiálov je z času na čas nevyhnutné. A to nielen preto, aby sa materiálu prinavrátil želaný vzhľad a farba, ale predovšetkým je dôležité, aby ste sa zbavili baktérií, mikróbov, odumretých kúskov kože, chlpov či ďalších živých organizmov a nečistôt. Tepovanie extrakčnou metódou pomáha tiež zbavovať sa nepríjemných pachov akými sú napríklad tabakový dym, domáci miláčikovia, či pot.

Postaráme sa o tepovanie kobercov, sedacích súprav, kresiel, matracov, čalúnenia kožených i látkových interiérov áut a mnohých ďalších materiálov. Extrakčné čistenie, tepovanie v našej réžii je realizované za pomoci vysokokvalitnej profesionálnej techniky od renomovaného výrobcu. V prípade plošných kobercov využívame aj špeciálne jednokotúčové stroje s vysokou frekvenciou. Všetky materiály najskôr dôkladne povysávame a pripravíme na mokré vysávanie.

S precíznosťou odsajeme všetky hĺbkové i povrchové nečistoty a prinavrátime materiálu jeho pôvodný vzhľad.

Všetky služby tepovania áut sú vykonávané u Vás. Nemusíte teda nikam chodiť a čakať. Stačí, ak nám auto odomknete, a o ostatné sa postaráme my. Vy si zatiaľ môžete v kľude doma vypiť Vašu obľúbenú kávu.

oblasť pôsobenia

Súkromný sektor okres Malacky, Bratislava, Skalica, Senica a Myjava. Obchodný sektor celá SR

telefón

0949 703 109

e-mail

info@ozoncleaning.sk